Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Těšíme se do školy

Včera naši školou navštívili předškoláčci se svými rodiči. Přišli na první setkání v rámcVčera naši školu navštívili předškoláčci se svými rodiči. Přišli na první setkání v rámci projektu Těšíme se do školy, který jsme pro ně nachystali. Cílem je připravit budoucí školáčky tak, aby se při zápisu do 1. ročníku cítili dobře a byli ve známém prostředí. Děti se seznámily s paní učitelkou, prohlédly si 1. třídu, poznaly školní lavici a zkusily, jaké to po prázdninách bude. I přes velkou nemocnost ve školce se akce zúčastnilo 6 dětí. Věříme, že na další setkání v březnu přijdou i ostatní. Paní učitelka dětem slíbila ukázat celou školu a zase pro ně určitě připraví spoustu dalších zábavných činností. Již teď se na všechny těšíme.