Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zápis do 1. ročníku ZŠ Ženklava

Zápis do 1. ročníku – 6. a 7. dubna 2020

Vzhledem k mimořádným opatřením proběhne zápis do 1. ročníku školního roku 2020/2021 v naší škole bez osobní přítomnosti dětí i rodičů. Řízení ohledně zápisu bude probíhat elektronicky. Žádost o přijetí ke stažení zde­­­­­­­­­­­­­­, po vyplnění ji zašlete elektronicky prostřednictvím datové schránky 2phmjea nebo emailu zs.zenklava@seznam.cz, a to ve dnech 6. – 7. dubna 2020. Rozhodnutí obdržíte rovněž elektronicky.

Zápis tedy proběhne elektronicky ve dnech 6. a 7. dubna 2020.

V případě, že požadujete odklad školní docházky, je postup stejný, jen využijte Žádost o odklad – ke stažení zde. Po vyplnění ji zašlete rovněž elektronicky prostřednictvím datové schránky 2phmjea nebo emailu zs.zenklava@seznam.cz, a to ve dnech 6. – 7. dubna 2020. Doložte potvrzením lékaře a školního poradenského zařízení – PPP, SPC. V případě, že zatím potřebná vyjádření nemáte, sdělte to prosím v textu emailu, správní řízení bude přerušeno, po dodání požadovaného znovu obnoveno a obdržíte opět elektronicky Rozhodnutí o odkladu.

Děkuji za pochopení této mimořádné situace. Až pomine, sejdeme se i s dětmi osobně na prohlídku školy a druhou část akce Těšíme se do školy.

Těšíme se na budoucí prvňáčky.

Mgr. Hana Vidličková, ředitelka školy