Spolek rodičů

Spolek rodičů při ZŠ a MŠ Ženklava

Byl založen v roce 1993. Členem se stává každý rodič, který souhlasí se stanovami a zaplatil členský příspěvek. Výše příspěvku je stanovena na základě návrhu Výboru Spolku rodičů na 200,-Kč na dítě, vybírá se do konce října.


Výbor Spolku rodičů je volen jednou ročně na první společné třídní schůzce.

Rodiče, děti i učitelé mají možnost se na členy výboru obracet se svými připomínkami a náměty. Činnost Spolku rodičů se zaměřuje hlavně na pomoc škole při zajišťování akcí pro děti (např. Maškarní ples, Den dětí, Rozloučení se školou), dle možností přispívá na zakoupení pomůcek, přispívá na dopravu či odměny pro děti při šk. akcích, na dárky při Mikulášské nadílce a na ocenění na konci šk. roku.

 


 

AKCE:

 

 

Cyklozávod „Mámo, táto, pojeď s námi“ / 11.06.2016

   1. První ročník cyklozávodu pořádaný Klubem rodičů Ženklava přivítal na stovku malých i velkých cyklistů. Byly připraveny 3 vyznačené trasy (2 km, 6 km, 17, km). V cíli čekala každého odměna a pro děti byla připravena navíc slosovatelná tombola. Nechybělo také výborné občerstvení a příjemná atmosféra v restauraci Oáza.

 

Cyklozávod - Mámo, táto, pojeď s námi

 


Den dětí – Divadélko Ententýky, KR / 02.06.2016

      1. Divadélko Ententýky – představení Veverka Terka, myška Klárka a slunečník (akce věnována Klubem rodičů dětem ZŠ a MŠ).

více

 • Pálení čarodějnic, KR / 07.05.2016
      1. V sobotu 7. května se konal velký slet ženklavských čarodějů a čarodějnic. Vše začalo jízdou na čarodějném voze a průvodem čarodějných bytostí od MŠ.

více

Karneval pro děti, KR / 20.02.2016

      1. „Ať žije karneval“ – v tomto duchu se nesl letošní maškarní ples pro všechny děti v Ženklavě, který se konal v sobotu 20. 2. 2016 v sále místního kulturního domu. Návštěvnost byla veliká.

více

 

Rozsvícení vánočního stromu s Mikulášskou nadílkou

 


Lampionový průvod / 13.11.2015

      1. Páteční podvečer 13. 11. 2015 prosvítil naši obec lampionový průvod vedený sv. Martinem na koni. Děti svítily krásnými lampiony nejrůznějších barev a tvarů. V cíli průvodu čekalo na děti překvapení – poklad sv. Martina, jízda na jeho koni a na závěr ohňostroj.

více
Drakiáda / 24.10.2015

      1. Krásné sobotní odpoledne přilákalo na plánovanou drakiádu řadu rodičů s dětmi. Přestože vítr foukal velmi málo, nakonec všem dráčci pěkně vzlétli.

více

 


 

Rozloučení s prázdninami - výšlap na Fojťák (29.08.2015)